Серію безкоштовних занять із 3D-друку проведуть у Кропивницькому

Ілюстративне фото

У Кропивницькому на базі освітньо-культурного Гончаренко центру проведуть серію занять із навчання 3D-друку.
Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням Кропивницький Гончаренко центр

Учасників навчатимуть роботи з 3D-принтерами, зокрема підготовки моделі в спеціальній програмі – слайсері. Заняття проведуть в межах спільної майстерні освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, компанії ARTLINE та волонтерського руху ДрукАрмія.

За словами директорки простору Вікторії Талашкевич, на меті у майстерні – популяризувати 3D-друк серед місцевих жителів, залучивши їх до волонтерської діяльності. Адже кожен власник принтера навіть у домашніх умовах може наближати перемогу.

«Наші військові від самого початку війни й до сьогодні потребують певних деталей, наприклад, для дронів, чи іншої техніки, які здавалося б, недорогі, але не виробляються у потрібних обсягах. Їх можна замовити, але поки ці деталі прийдуть, пройде багато часу. А виготовити їх на 3D принтері швидко та дешево. І головне – для цього не потрібно довго вчитися», — ділиться Вікторія Талашкевич.

Тонкощам 3D-друку кропивничан навчатиме волонтер ініціативи «ДрукАрмія» Артем Пархоменко.

«Технології 3D-друку мають великий потенціал змінити ряд галузей, і ми хочемо сприяти формуванню кваліфікованих спеціалістів, здатних впроваджувати інновації в різноманітні сфери. Тож ця співпраця – наш внесок у розвиток 3D-друку в Україні, а заразом – у допомогу війську. Адже на цих принтерах можна створити безліч необхідних для війська виробів: від конекторів на Starlink до скидів, які допомагають нищити окупантів», –  зазначає команда української компанії ARTLINE, яка безкоштовно надала принтери для волонтерського проєкту.

В межах майстерні 3D-друку в Кропивницькому проведуть два заняття — 17 квітня та 24 квітня о 17:30 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

Після першого заняття учасники матимуть домашнє завдання. Щоб долучитися, достатньо заповнити форму за  посиланням.

Нагадаємо, на Кіровоградщині запустили безкоштовну майстерню 3D-друку

Читайте також: у Добровеличківці стартує проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар