У Добровеличківці стартує проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців

© pravda.com.ua

В освітньо-культурному просторі “Гончаренко центр Добровеличківка” запускають проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс». У межах програми учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та реалізовуватимуть власні ідеї.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією “Гончаренко центру”.

За словами організаторів, Добровеличківка потрапила до другого етапу програми. У пілотній частині проєкт стартував у Києві, Миргороді, Одесі, Кропивницькому та Подільську. Тепер організатори розширюють ініціативу «Плюс-Плюс» на всю мережу Гончаренко центрів, яка сьогодні нараховує понад 25 просторів у різних містах України.

Як розповів директор простору в Добровеличківці Роман Холін, місцевий центр з перших днів вторгнення працює з військовослужбовцями та членами їхніх родин, тож команда вже має напрацьований алгоритм роботи та розуміння ключових запитів і проблем.

«З самого початку війни наш центр активно займається волонтерством і має плідну співпрацю з місцевою громадською організацією “Вікторія”. Ми спільно вже вирішили численні запити від бійців з нашого населеного пункту, надаючи їм необхідну матеріальну та моральну підтримку. Цей досвід надає унікальну можливість глибше розуміти потреби та виклики, з якими стикаються родини військових, і ефективно реагувати на них в межах нового проєкту», – каже Холін.

Учасницям «Плюс-Плюс» пропонують безкоштовну психологічну та юридичну допомогу, освітні лекції та майстер-класи, а також допомогу в розробці та реалізації власних проєктів на базі центру. Головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

«Ми прагнемо створити стабільну, активну та відкриту спільноту жінок, у якій їхні запити знаходитимуть рішення, а ідеї – підтримку. Сподіваюсь, проєкт допоможе учасницям отримати необхідну допомогу, подолати соціальну ізоляцію та зміцнити психологічне здоров’я. Також вірю, що ініціатива зможе привернути увагу ширшої громадськості до проблем, з якими стикаються родини військових», – додає Роман Холін.

Він також додав, що у Добровеличківці проєкт запускають спільно з волонтеркою та громадською діячкою Аллою Стоян. Вона відповідатиме за організацію подій та координацію учасниць програми.

Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися до ініціативи «Плюс-Плюс» у Добровеличківці, необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням.

Нагадаємо, аналогічний проект стартував у Кропивницькому.

Читайте також: “Мене викопували з землі і думали, що я “двохсота” – історія боротьби жінки-воїна з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар