У Кропивницькому запрацює психологічна майстерня для багатодітних сімей

Колаж: інтернет-видання "Рубрика"

Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради спільно з волонтерами Кіровоградської обласної організації Українського Червоного Хреста запрошують багатодітні сім’ї взяти участь в груповій зустрічі з психологічного розвантаження з елементами творчості.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Захід організовують з метою надання психологічної підтримки багатодітним сім’ям, стабілізації їх психоемоційного стану, допомоги у відновленні внутрішніх ресурсів, набутті нових навичок саморегуляції та самодопомоги, зниження тривожності та вміння диференціювати свої емоції, відновлення соціальних зв’язків та знаходження опори “тут і тепер”.

Волонтери Товариства Червоного Хреста України проведуть заняття з елементами творчості, презентують техніки самодопомоги, вправи для заспокоєння та поради для стійкості.

“Отримані знання для батьків нададуть змогу краще розуміти своїх дітей та створити алгоритм дій для налагодження психоемоційного стану усіх членів сім’ї. Зустрічі будуть корисними всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум, а також тим, хто хоче підтримати своїх близьких”,- йдеться у повідомленні організаторів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/6ZmuQdrUBUqnoixd9

Дата проведення: 15 та 16 квітня.

Початок: о 15:00 в кімнаті 126 Кропивницької міської ради.

Нагадаємо, сім кроків до спокою: як підтримати свою нервову систему

Читайте також: Кропивницькі жінки-поліцейські відновлюють психологічне здоров’я за допомогою коней (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар