“Київстар” отримав ще один код на 10 мільйонів номерів – 077

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), видала найбільшому українському мобільному оператору “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення 77 (+380 77).

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Національної комісії з держрегулювання електронних комунікацій.

 “НКЕК ухвалила рішення видати приватному акціонерному товариству “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення “77” для мобільного зв’язку з абонентською ємністю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України терміном на 5 років”, – йдеться в повідомленні.

У листі з проханням виділення коду мережі призначення “77” компанія пояснює, що додатковий номерний ресурс надасть змогу оператору не допустити виникнення дефіциту вільних номерів у межах наявних кодів мережі для мобільного зв’язку.

Крім того, збереже можливість для подальшого сталого розвитку наявних послуг, надасть змогу встановити достатній карантинний період для наявного ресурсу нумерації для зменшення кількості скарг від абонентів, створить ресурс на випадок поломки в мережі одного з операторів зв’язку.

Наразі “Київстар” використовує п’ять національних кодів мережі мобільного зв’язку NDC: “67”, “68”, “96”, “97” і “98”. Використання кодів NDC дорівнює 79% їхньої загальної місткості.

Нагадаємо, eSIM – новації мобільного зв’язку вже в Україні

Читайте також: що таке роумінг та як його підключити

Поширити:

Залишити коментар:

коментар