На Кіровоградщині колишню працівницю податкової підозрюють у корупції

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури колишній службовій особі податкової служби повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної прокуратури.

Підозрювана, обіймаючи посаду в управлінні Державної податкової служби, використала своє службове становище в інтересах місцевого підприємця.

“Йдеться про несплату передбачених законом податків. Підозрювана застосувала спрощену систему оподаткування щодо підприємця, внаслідок чого забезпечила йому можливість не нараховувати та не сплачувати податкове зобов’язання з податку на додану вартість, що підлягав сплаті до бюджету”,- йдеться у повідомленні пресслужби.

У результаті протиправних дій державі завдано збитків у вигляді несплачених податків на загальну суму майже 3,5 млн гривень.

ОНОВЛЕНО:

Головне управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що дана особа з 09.08.2017 року звільнена з займаної посади та не є посадовою особою ГУ ДПС у Кіровоградській області.

При цьому ГУ ДФС у Кіровоградській області здійснювало свою діяльність з 15.09.2014 року та з 02.08.2019 року знаходиться в стані припинення юридичної особи в результаті реорганізації.

Нагадаємо, на Кіровоградщині відкрили 14 кримінальних справ проти членів ВЛК

Читайте також: Сергій Шульга створив на Кіровоградщині Антикорупційну моніторингову групу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар