![операція хірург онкоцентр](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2024/01/418504315_871967114939229_7358161728384116833_n-678x381.jpg)
В Обласний клінічний онкологічний центр потрапила пацієнтка у критичному стані. Виявилося, що ще два роки тому у неї діагностували злоякісну пухлину.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією онкоцентру.
Пацієнтку направили до онкоцентру з районної лікарні в ургентному стані (стан, який загрожує життю і потребує проведення невідкладних лікувальних заходів) у зв’язку з перекрутом ніжки пухлини.
Виявилося, що жінці діагностували пухлину ще два роки тому. З невідомих причин вона не хотіла оперуватися і потрапила на стіл онкохірургів вже в критичному стані.
Онкогінекологи виконали тотальну абдомінальну гістеректомію, резекцію сальника (хірургічне втручання, при якому доступ до органів проводиться через розріз у нижній частині живота, і передбачає процедуру видалення, зокрема злоякісних утворень).
Медики підтвердили злоякісність пухлини. Після операції стан пацієнтки задовільний.
Нагадаємо, кропивницькі онкологи видалили у пацієнтки гігантську пухлину (ФОТО).
Читайте також: У Кіровоградському онкоцентрі провели майстер-клас з інтимної хірургії