Одинадцять лабараторій контролюють воду для споживачів “Дніпро-Кіровоград”

© pixabay.com

Воду, яку отримають абоненти ОКВП «Дніпро-Кіровоград, контролюють 10 окремих лабораторій водопостачання та водовідведення підприємства. Вони перевіряють якость від водозабору до осель споживачів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

“Всі ці лабораторії мають необхідне обладнання і проводять аналіз за великою кількістю показників. Зокрема кольоровість, каламутність, вміст заліза, хлора, рН, жорсткість, мікробне число, загальні коліформи тощо”,- йдеться у повідомленні комунального підприємства.

Відтак, за словами водоканалу лабораторія водозобору визначає 42 показники якості води.

“Наша лабораторія також ретельно досліджує воду у Дніпрі. Під мікроскопами добре видно усі форми життя в головній річці країни. Але завдяки ретельному очищенню до споживачів вони не доходять. А натомість після усіх процедур доходить вода, яка відповідає Державним Санітарним нормам і Правилам 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”,- зазначили працівники “Дніпро-Кіровоград”.

Щомісяця  підприємство оновлює дані про якість питної води на своєму офіційному сайті , де  можна ознайомитися з результатами вимірювань починаючи з 2013 року по всіх чотирьох містах, якими проходить водогін (Світловодськ, Олександрія, Знам’ янка, Кропивницький) та з результатами по місцевих джерелах: водозабору Холодні Ключі та річці Синюха.

Лабораторії підприємства контролюють і якість очистки каналізації.

“Ми додатково дезінфікуємо вже очищені стічні води перед скидом в Інгул. Для цього під час реконструкції очисних споруд ми запустили в роботу спеціальну гіперхлоритну установку”,- підсумували в комунальному підприємстві.

Нагадаємо, майже 700 метрів трубопроводу замінив водоканал на Новомиколаївці

Читайте також: водоканал отримав зварювальні апарати для труб від міжнародної організації

Поширити:

Залишити коментар:

коментар