У Кіровоградській облраді ремонтуватимуть підвальні та інші приміщення за 3,2 мільйона

©helsinki.org.ua

У Кропивницькому в адміністративній будівлі на площі Героїв Майдану, 1 планують відремонтувати приміщення на 3-му поверсі, а також три підвальні приміщення. Капітальний ремонт обійдеться в понад 3 мільйона гривень.

За інформацією системи Prozzoro, ремонтуватимуть приміщення №34 на 3-му  поверсі та підвали в адмінбудівлі Кіровоградської ОВА та облради.

Замовником робіт виступило комунальне підприємство по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради, яке оцінило вартість необхідних робіт у 3 296 900,40 гривень.

Всього два учасники подали свої пропозиції щодо ремонту: ТОВ “ПІДПРИЄМСТВО “АРТАЛЕКС”, яке запропонувало виконати необхідні роботи за 3 230 900,00 і стало переможцем тендеру, і ПП “Кабекслайн”, яке висунуло остаточну пропозицію в 3 263 000,00 грн.

Виконати роботи компанія має до 11 грудня цього року.

На сервісі відкритих даних YouControl зазначено, що переможець торгів – кропивницька компанія “АРТАЛЕКС”, зареєстрована в 1996 році. Керівниками організації є Олександр Сипливець та Ольга Сипливець.

Підприємство має не один успішний тендер з КП по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради, у списку виграних тендерів є ще один – на заміну вікон і дверей на другому поверсі будівлі по Героїв України,1, та капітальний ремонт санвузлів. На це з бюджету витратять близько 800 тисяч гривень.

До речі, окрім тендерів на  Prozzoro, компанія також згадується і в 33 документах реєстру судових рішень. Так, минулого року на ТОВ “АРТАЛЕКС” відкрили кримінальне провадження через підозру у привласненні бюджетних коштів. За даними YouControl, у 2019  Долинська міська рада і ТОВ уклали договір на виконання робіт «Будівництво мереж водопостачання вулиць західної частини м. Долинська Кіровоградської області» загальною вартістю 26733200 гривень.

Вказані роботи підрядної організації були виконані та прийняті замовником без зауважень. Кошти за  будівельні роботи перерахували підряднику в обсязі передбаченими кошторисними призначеннями. Разом з тим, з метою привласнення бюджетних коштів, підрядник до актів виконання робіт форми  відомостей ресурсів, тощо, вніс неправдиві дані щодо обсягів фактично виконаних робіт, ціни матеріалів, що використовувались в будівництві, а деякі види робіт взагалі не виконувались.

Нагадаємо, кількаденному ФОПу довірили ремонт житла для переселенців на 9 млн. грн

Читайте також: вулицю Тельнова у Кропивницькому планують відремонтувати за 48 мільйонів гривень

Поширити:

Залишити коментар:

коментар