Відключення світла з 1 жовтня- фейк,- Міністерство енергетики

© pixabay.com

Днями у засобах масової інформації почала розповсюджуватися  інформація про застосування в Україні графіків відключень електроенергії з 1 жовтня 2023 року. Міністерство енергетики оприлюднило інформацію про те, що це фейкова інформація.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на телеграм-канал Міненерго.

Наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону.

В Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики.
Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів.

Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, наразі достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей. А тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується.

Однак відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону.

Враховуючи, що торік у деяких регіонах виникали ситуації із несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу були розроблені та заздалегідь опубліковані графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані виключно у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання.

На сьогодні жодних відключень побутових споживачів під час усього осінньо-зимового періоду не передбачається. 

Нагадаємо, чому підвищили ціну на електроенергію – пояснює КОЕК

Читайте також: Кіровоградобленерго і КОЕК пояснюють, якими додатками потрібно користуватися

Поширити:

Залишити коментар:

коментар