![348827156_279937121053435_7231210948905116468_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2023/05/348827156_279937121053435_7231210948905116468_n-e1684916339510-678x381.jpg)
Освячення храму святителя і чудотворця Миколая відбулося в селі Новоглиняному Новоукраїнського району 22 травня.
Про це за інформацією Кропивницької єпархії ПЦУ повідомляє Перша електронна газета.
Чин освячення храму та Божественну літургію очолив керуючий Кропивницькою єпархією архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк. Разом з владикою молилися запрошене духовенство та місцеві віряни.
По завершенні богослужіння архієрей виголосив проповідь та привітав парафіян з храмовим святом.
Також владика Марк з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія нагородив будівничого храму Сергія Сергійовича Плаксієнка орденом Святителя Миколая Чудотворця, а Олексія Петровича Приподобного та Сергія Іванович Мар’янова відзначив єпархіальними грамотами.
Нагадаємо, громада Новомиргорода вимагає переходу місцевої церкви до ПЦУ.
Читайте також: