У Кропивницькому вшанували пам`ять жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня, у Кропивницькому покладанням квітів вшанували пам’ять жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

В акції пам’яті взяли участь керівники обласної та міської влади, ліквідатори аварії, вдови загиблих “чорнобильців”, молодь та громадськість обласного центру.

26 квітня 2023 року виповнюється 37 років аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці, яка забрала життя багатьох людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

“Неможливо створити такий саркофаг, який би закрив у пам’яті всього українського народу ті трагічні події. Чорнобильська катастрофа завжди буде нагадувати світу про те, що легковажне та агресивне ставлення до об’єктів ядерної енергетики може мати надзвичайно трагічні наслідки. Російські окупанти і сьогодні загрожують всьому світу ядерним апокаліпсисом. Під загрозою перебуває захоплена Запорізька АЕС, у прицілах ворожих ракет – усі українські об’єкти атомної енергетики”, – йдеться на сторінці міськради.

Під час російського вторгнення в Україну Чорнобильська АЕС також була окупована російськими агресорами. Українська армія звільнила станцію 31 березня 2022 року.

Вічна пам’ять героям – ліквідаторам, які віддали своє життя, щоб зупинити чорну біду. Честь і слава українським воїнам, які сьогодні бережуть людство від атомного лиха.

1

2

3

4

5

56

Нагадаємо, ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали відзнаки обласної ради

Читайте також: «Домовий» Бахмута: історія життя та смерті воїна з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар