Купили авто у розшуку: у сервісному центрі МВС виявили проблемні автівки

До сервісного центру МВС на Кіровоградщині звернулися два чоловіка, щоб перереєструвати автомобілі «VOLKSWAGEN Passat» та «SKODA Octavia A5». Але щасливими власниками автівок вони так і не стали. Більше того, ще й залишився без транспортних засобів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби РСЦ МВС в Кіровоградській області.

Під час проведення перевірок за наявними базами адміністратор сервісного центру МВС виявив, що ці автівки знаходиться у розшуку.

Звісно ж, реєстраційні дії було припинено, а всі матеріали справи передано до поліції.

Не завжди перереєстрація транспортного засобу закінчується врученням свідоцтва про реєстрацію та номерного знаку. Працівники сервісних центрів МВС вкотре нагадують громадянам бути уважними та відповідально ставитися до придбання транспортних засобів.

Під час придбання автомобіля фахівці радять:

  • поцікавитися, як довго у продавця автомобіль;
  • перевірити, чи не має у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу відмітки про обмеження (якщо це розстрочка, то у продавця повинна бути довідка про її погашення);
  • звернути увагу на кузов та днище автомобіля (особливо на стан лакофарбового покриття).

Працівники сервісних центрів МВС не рекомендують звертатися за допомогою до сторонніх осіб та купувати автівку за дорученням, адже в будь-який момент його можна анулювати.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар