У Кропивницькому розробляють правила розміщення вивісок та табличок на фасадах будівель

Ілюстративне фото

Постійна комісія з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, інвестицій та регуляторної політики розглянула “Порядок розміщення малих архітектурних форм (вивісок, табличок) на фасадах будівель, споруд у місті Кропивницькому”.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

 “Ті вивіски, що уже є, узаконювати можна буде через повідомлення від власників на предмет того, чи відповідають вони правилам, а завдання для управління містобудування – це з’ясовувати. Такий формат роботи допоможе формувати відповідний реєстр. Для розміщення нової вивіски необхідно виписати вимоги настільки, щоб сам підприємець без залучення експертів, зрозумів, чи відповідатиме вона вимогам. Якщо це буде в історичній частині міста, є органи культурної спадщини, які можуть надати необхідний висновок. І нам треба визначитись, чи готові ми йти у розробку окремого архетипу для розміщення малих архітектурних форм, – зазначив секретар міськради Олег Колюка.

При цьому він також наголосив:

“Ми не повинні створювати підприємцям незручності. Якщо вивіски відповідають правилам їх розміщення, ніяких погоджень не треба, якщо ж ні — то спецінспекція складатиме протокол, який далі розглядатиме адміністративна комісія. Але разом із тим підприємці також мають розуміти свою відповідальність: якщо після попередження реакції немає, далі – штраф, а потім – і демонтаж.
Після тривалого обговорення члени комісії прийняли рішення вивчити досвід Дніпра та Одеси щодо розміщення вивісок та табличок на фасадах будівель, а далі знову повернутись до відповідних правил для Кропивницького”.

Нагадаємо, колготи з написом “ЗСУ” та “Буча Комбуча”: ВР хоче заборонити у рекламі тематику війни

Читайте також: на солодкі газовані напої можуть ввести податок. Причина

Поширити:

Залишити коментар:

коментар