Де знайти найкращі прогнози на футбол і як використовувати їх для вдалих ставок

ставки на спорт
© wisegambler.com

Прогнози на футбол допомагають беттерам приймати правильні рішення під час укладання парі. Ставки на спорт Україна, які робляться після глибокого аналізу, дають великі дивіденди. Без розуміння ігрового процесу, користувач може покладатися лише на везіння. Якщо беттер поставив мету отримати прибуток на ставках, йому потрібно правильно аналізувати попередні ігри певної команди і читати думку експертів.

Способи отримання інформації

Найкращі прогнози на футбол можна отримати платно чи безкоштовно. Від вибраного методу отримання інформації результат події не залежить. Метод дослідження більше впливає на витрачений час. У безкоштовному варіанті гемблеру потрібно самостійно знайти потрібну інформацію, оцінити її актуальність та точність. У разі потрапляння на ресурс недобросовісного автора та прийняття цієї інформації є ризик втратити ставку через володіння неактуальною інформацією про спортивну подію. У платних прогнозах є гарантії, які дають більшу впевненість перед ухваленням рішення.

Безкоштовні прогнози

Для отримання інформації про майбутні спортивні змагання рекомендується звернутися до таких безкоштовних джерел:

 • Телеграм канали;
 • канали Вайбер;
 • тематичні форуми;
 • cайти із оглядами;
 • пабліки у соціальних мережах.

Переваги безкоштовного методу отримання інформації в тому, що користувач не витрачає гроші на аналіз майбутньої події. Мінус такого способу — велика кількість часу, що витрачається, і висока ймовірність потрапити на недостовірний інформаційний ресурс.

Платні прогнози

Інформація про майбутню подію, що надається гемблерам на платній основі, формується досвідченими гравцями. Такі прогнози мають кілька таких переваг:

 • Достовірність – професіонали беттiнгу дорожать своєю репутацією та надають лише перевірену інформацію.
 • Інсайд — гравець має можливість отримати інформацію щодо подій, у яких найвищий коефіцієнт.
 • Актуальність – користувачі отримують найсвіжішу інформацію. Каппери намагаються надати найактуальнішу, нову інформацію про подію та її учасників.

Єдиний мінус такого способу отримання інформації – фінансові витрати. Але найактуальніші новини допоможуть беттеру окупити витрати на платні джерела інформації. Тому після першої успішної ставки гравець поверне усі витрачені кошти.

Де ще можна знайти найкращі прогнози на футбол безкоштовно

Часто зустрічаються правильні прогнози на спортивно-розважальних сайтах. Такі ресурси наповнюються професійними капперами, спортивними журналістами, коментаторами, незалежними експертами. У більшості випадків, інформація від фахівців такого рівня публікується на платній основі. На спортивно-розважальних сайтах прогнози безкоштовні всім відвідувачам. Послуги експертів оплачуються власниками інтернет-ресурсів. Така система подання інформації вигідна всім:

 • Власники сайтів збільшують відвідуваність своїх ресурсів.
 • Каппери отримують грошові винагороди за свій досвід та думку.
 • Беттери мають доступ до перевіреної інформації безкоштовно.

Перед укладанням парі рекомендується ознайомитися з прогнозами з різних джерел та від різних експертів. Це дозволить гемблеру зробити правильний висновок, який буде побудований на різних думках, та ухвалити правильне рішення під час ставки. Головне, щоб гравці укладали парі у перевірених компаніях. Потрібно вибирати букмекерську контору, яка працює офіційно за ліцензією, пропонує вигідні коефіцієнти та низьку маржу. Перевірити наявність ліцензії у БК легко. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт. Посилання на ліцензію завжди публікується у футері або спеціальному розділі букмекерської контори.

Читайте також: Як повернути гроші з онлайн казино

Поширити:

Залишити коментар:

коментар