“Вчитель онлайн”: у Кропивницькому стартував Профмарафон

Кропивницька міська рада

Профмарафон «Вчитель онлайн» у Кропивницькому започаткували у розпал антиковідного карантину. Спрямований він на вдосконалення цифрової компетентності педагогів міста і проводять його щороку як своєрідні заняття з підвищення кваліфікації. Сьогодні, 15 лютого, марафон розпочав свою роботу на базі комунального закладу «Ліцей «Науковий».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Марафон був створений у розпал карантину, щоб знайомити вчителів із різними новаціями в технічному оснащенні, яке можна використовувати в роботі школи, зокрема і під час дистанційного навчання.

“Тоді на старті марафону у нас були розробники пристроїв CamTouch, що перетворюють поверхні на сенсори. Опісля ми придбали майже десяток таких технічних новинок для навчальних закладів міста, розробники допомагали із їх налаштуванням. У закладах, де є CamTouch, всі активно користуються такими пристроями, адже без практики набуті навички і знання поступово зникають”, – відзначила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

У програмі цьогорічного марафону заплановано майстер-клас для керівників та педагогів закладів, які працюють з пристроєм CamTouch та тренінг для керівників ЗЗСО «Цифрова стратегія особистого бренду».

Навчання проводять співзасновник харківського освітнього центру «Я і моя школа», сертифікований тренер, Артем Захаров та керівниця цього центру Ірина Міньковська.

“Наш освітній центр підвищення кваліфікації для вчителів хоч і приватний, але ми брали участь у тендері на освітню субвенцію і маємо можливість навчати державних вчителів за державний кошт. Попервах ми вели ІТ-напрям, і не хотіли вступати в предметну кваліфікацію, але нас просили самі вчителі, тож ця складова тепер також є в нашій роботі. Підвищення кваліфікації може бути комфортним, цікавим і якісним процесом. І ми хочемо підвищувати цей рівень, щоб вчителі не погоджувалися на щось менше. Наш центр проводить групові курси, корпоративне навчання, і навчання за освітньою субвенцію, до якої ми сподіваємося, що повернемося після нашої перемоги на ворогом. Є і безкоштовні тренінги, ми стараємося йти на зустріч і домовлятися про співпрацю, коли до нас звертаються громади” – розповіла про роботу центру Ірина Міньковська.

По завершенню марафону усі його учасники отримають відповідні сертифікати.

image

3

7
Нагадаємо,

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар