На Кіровоградщині навчальні заклади можуть самостійно приймати рішення щодо змін та формування освітнього процесу при аварійних відключеннях світла.
Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник директора обласного управління освіти та науки Володимир Таборанський, інформує Перша електронна газета.
“На сьогодні всі заклади функціонують в тих формах навчання, які вони для себе обрали. Працюємо в різних форматах . Якщо раніше ми говорили про важливість безпеки та якості навчання, то після 24 лютого на перше місце поставили питання безпеки. З приводу світла – ситуація складна. Для того, щоб не було ситуацій з різними графіками відключень у вчителів та учнів, ми запровадили автономію закладів освіти. Якщо немає світла та інтернету – немає мови про навчання. В такому разі може бути призупинений освітній процес на потрібний час, який можна надолужити у літній період. Ситуація змінюється динамічно, ми стараємося реагувати вчасно на подібні речі “,- зазначив посадовець.
Окрім цього, прокоментував ситуацію зі сховищами у освітніх закладах на Кіровоградщині.
“На початку великої війни лише 107 закладів мали первинне укриття. Наразі 701 заклад має такі укриття. На їхнє облаштування залучили 42 мільйони гривень. В цьому році маємо дві потреби: надійні укриття та шкільні автобуси. Інших субвенцій не передбачається. На сьогодні ще вкрай необхідні генератори, лише 22 відсотки шкіл забезпечені ними, працюємо над цим питанням”,- додав Володимир Таборанський.
Нагадаємо, в Олександрії дали роз’яснення щодо змішаної форми навчання школярів
Читайте також: Обленерго: Ситуація з електроенергією може покращитися через потепління