На Кіровоградщині у храмі провели першу службу після переходу громади до ПЦУ

Кіровоградська ОДА

У храмі на честь святого благовірного князя Ігоря Чернігівського у селі Новоселиця Голованівського району 31 грудня відбулася перша служба після переходу громади до складу Православної Церкви України.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську ОДА.

10 вересня минулого року у селі Новоселиця Голованівського району загальними зборами 119 членів релігійної громади на честь святого благовірного князя Ігоря Чернігівського Кіровоградської єпархії УПЦ ухвалене рішення про перехід релігійної громади до Православної Церкви України.

2

Рішення про відповідність документів, які надала релігійна громада для зміни статуту та переходу до ПЦУ, ухвалене Комісією сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійні організації при обласній державній адміністрації під час засідання 7 грудня 2022 року.

3

За результатами рекомендацій Комісії 14 грудня 2022 року розпорядженням начальника обласної військової адміністрації № 978-р зареєстровано нову редакцію статуту релігійної громади Благовірного великого князя Ігоря Чернігівського і Київського Кропивницької єпархії Православної Церкви України.

32

34

343

Нагадаємо, ще одна громада області переходить до ПЦУ

Читайте також: на Кіровоградщині згоріла старовинна церква, за яку громада три роки судилася з УПЦ МП

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар