Важливо

У Кропивницькому провели в останню путь загиблого під Бахмутом земляка – Героя

Кропивницька міська рада

Сьогодні, 2 січня, у Кропивницькому попрощалися з загиблим під Бахмутом Анатолієм Вітюком.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду .

Воювати на передовій – такою була однозначна й чітка позиція Анатолія Вітюка, його виважене рішення.

“Життєрадісний, добрий до людей, мав чимало друзів, з багатьма підтримував зв’язки з дитинства, яке пройшло в Гайвороні. У Кропивницькому закінчив інститут сільськогосподарського машинобудування, потім було навчання у школі міліції, згодом — академії МВС. Службу починав з дільничного інспектора, був начальником Кіровоградський райвідділу міліції, очолював УМВС в області. Після того, як пішов з органів правопорядку, вступив за контрактом до лав ЗСУ. З початком повномасштабного вторгнення захищав Донеччину, звільняв Херсонську область. У Анатолія залишилися двоє синів, один із них теж служить”, – поділився  рідний брат загиблого Володимир.

29 грудня під Бахмутом, внаслідок безпосереднього бойового зіткнення та ворожого артилерійського обстрілу, 56-річний головний сержант механізованого взводу отримав украй тяжке, несумісне з життям поранення.

“Віктор Іванович був дуже принциповою і чесною людиною, завжди стояв за правду, а таких часто не любить начальство. Ніколи не ховався за чужі спини, тому будучи у званні полковника, на війну пішов сержантом. Він нічого і нікого не боявся, був собою до останнього дня”, – розповіли друзі і колеги Героя.

Панахиду за загиблим від рук російських окупантів Воїном відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок Анатолій Вітюк знайшов на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.

image

68

898

990

Нагадаємо, Кропивничани попрощалися з загиблим Героєм-мінометником (ФОТО)

Читайте також: у Кропивницькому попрощалися із загиблим на війні бійцем Української добровольчої армії

Поширити:

Залишити коментар:

коментар