Після поранення повернувся на фронт: кропивничани провели в останню путь земляка – Героя

Фото: Кропивницька міська рада

Сімнадцятого грудня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани віддали останню земну шану земляку – Герою молодшому сержанту Олегу Балану.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Тридцятичотирирічний воїн, командир протитанкового відділення взводу вогневої підтримки загинув 9 грудня, зупиняючи російських ворогів під Сіверськодонецьком.

“У Олега відчувалася така сильна внутрішня гідність, честь і це робило його надзвичайно відповідальним, – згадують побратими бійця. – Він просто не міг бути байдужим до того, що робиться у нашій країні: пішов на фронт добровольцем, отримав поранення, але знову повернувся в саме пекло. Ми ніколи не забудемо його подвигу і самопожертви – обов’язково помстимося вбивцям”

Провести відважного воїна в останню путь прийшли сьогодні його рідні, знайомі, бойові друзі. Панахиду за загиблим відслужив Єпископ Кропивницький і Голованівський Православної Церкви України Марк.

“Війна! Ось з чим прийшли до нас росіяни. Прийшли озлоблені, обдурені неуки, які нічого путнього не можуть зробити у себе в країні – але вони прийшли вчити нас жити. Принесли із собою руйнування і смерть, – наголосив у своєму слові Владика. – І тому не дивно, що так багато наших співгромадян: людей, вихованих батьками у любові, стали на захист своєї країни. Пішли захищати своїх рідних, ризикуючи власним здоров’ям і життям. Вони відважні! І відважні не тому, що нічого не бояться, а тому, що роблять усе, що належно робити, попри страх. Їх укріплює любов, а вона дає можливість долати цей страх і спонукає до дій. Олег був мотивований вищою метою: ризикував, аби захистити свою сім’ю, своє місто і всю Україну. Тепер покладає на нас сподівання. На кожного! Що його смерть буде гідно пошанована, що кожний із нас робитиме все, аби його мрія втілилася у життя. Тепер кожен з нас має думати, що робити у країні, де тисячі і тисячі молодих хлопців і дівчат віддають своє здоров’я і життя, щоб дати нам шанс жити, творити, навчати і виховувати”

Нагадаємо, кропивничани провели в останню путь двох воїнів-захисників (ФОТО)

Читайте також: у Кропивницькому попрощалися із загиблим під Бахмутом Героєм

Поширити:

Залишити коментар:

коментар