Кропивничани провели в останню путь двох воїнів-захисників (ФОТО)

Фото: Кропивницька міська рада

Сьогодні, 14 грудня, у Кропивницькому провели у засвіти воїнів-захисників – старшого сержанта Олександра Колошву та солдата Олександра Кубанського.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Серце 43-річного Олександра Колошви, який боронив від російських агресорів Донецьку і Луганську області, зупинилося 9 грудня.

“Ми втратили дуже хорошу, справедливу людину. Любив свою родину, Батьківщину. Був затятим рибалкою. Він сам не місцевий, коли прийшла повістка, одразу пішов у військкомат, не ховався за спинами інших. Саша служив у медроті, вивозив з передової поранених і загиблих побратимів. Потім за станом здоров’я перейшов на іншу службу, мав ішемічну хворобу серця, міг повернутися додому, але залишився воювати. Помер у Кропивницькому від гострої серцевої недостатності під час лікування у шпиталі”,-  розповідає родичка загиблого Віра Плахотник.

56-річний електрик відділення електрозабезпечення інформаційно-телекомунікаційного вузла Олександр Кубанський помер 7 грудня у Херсоні.

“Був працьовитим, ніколи не відмовляв у допомозі. Працював зв’язківцем, потім в охороні. На початку літа пішов на війну добровольцем, хоча мав проблеми зі здоров’ям. Наскільки нам відомо, у нього зупинилося серце. Це величезна втрата для нас усіх”, – ділиться болем сестра солдата Анастасія Павленко.

Панахиду за померлими відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок вони знайшли на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

image

image

6

8

65
Нагадаємо, уКропивницькому попрощалися із загиблим під Бахмутом Героєм

Читайте також: Кропивницький провів у останню путь двох загиблих воїнів (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар