З Кіровоградщини привезли гуманітарну допомогу на деокуповану Херсонщину

Благодійна організація “Благодійний фонд Українські соціальні програми” привезла гуманітарну допомогу на деокуповані території Херсонщини.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на координаторку Міжнародного штабу допомоги українцям Марію Чорну.

“Боже, я нарешті поїм хліба”, – каже жінка і плаче. “А в мене снаряд нерозірваний біля паркану. Ходжу і боюся “, – каже друга і веде показувати. А в інших прилетіло в дуже “небезпечний військовий” об’єкт – морозилку – і розвалило пів хати. Поля навколо у вирвах і снарядах. На вулицях лежать мертві корови.
Це такі реалії Херсонщини. Спілкувалась з людьми по селах, які визволили наші хлопці. Деякі з них не виїжджали взагалі, хтось тільки повернувся. Але абсолютно від кожної історії на очі навертаються сльози”, – розповіла про почуте від місцевих та побачене на власні очі Марія Чорна.

Волонтери благодійної організації  роздавали херсонцям продуктові набори, консерви, крупи та хліб.

“Кіровоградщина дружньо підтримує ЗСУ і гостинно приймає переселенців. Але допомога потрібна зараз і людям на деокупованих територіях. Їм в прямому сенсі треба починати життя з нуля. А в них нічого немає – ні грошей, ні стін, ні стелі над головою”,- додають волонтери.

Всі бажаючі допомогти можуть задонатити на картку Приват24.

Або за реквізитами:
▫️IBAN: UA443348510000000026001174768
Назва отримувача:
Благодійна організація “Благодійний фонд Українські соціальні програми”
▫️Найменування банку: АТ “ПУМБ”
▫️Код ЄДРПОУ: 35439306

image

5

7

9

65

90

Нагадаємо, волонтери з Новгородківської ТГ доставляють захисникам все необхідне – від продуктів до безпілотників

Читайте також: заступник голови облради, який воює на Півдні, закликав Кіровоградщину допомогти Херсону

Поширити:

Залишити коментар:

коментар