Важливо

У Кропивницькому переселенці з Донбасу створили коворкінг-простір

Коворкінг-простір “Gogle 87″відкрили переселенці зі Слов’янська та Сіверодонецька у Кропивницькому.

Це – місце зустрічі різних людей, розповів Суспільному голова Громадської організації “Слов’янський культурний центр “Задзеркалля”” Олександр Кашлаков.

За його словами, проєкт започаткували спільно з Сєвєродонецькою молодіжною радою. Він розрахований на громадських діячів, освітян, працівників культури. У коворкінг-просторі влаштовуватимуть освітні та розважальні івенти (заходи), безкоштовні навчальні курси, творчі майстеркласи, командні, настільні, інтелектуальні ігри тощо.

“Сучасний коворкінг зламає стереотипи про сірі робочі будні. Саме тут ви зможете комфортно працювати, навчатися, ділитися власними досягненнями, відпочивати та знаходити однодумців. Також молодь, підприємці, громадські діячі зможуть безкоштовно користуватися оргтехнікою, проводити зустрічі та робочі обговорення в затишному просторі”, – говорить Олександр Кашлаков.

За його словами, “Слов’янському культурному центру “Задзеркалля” уже понад 20 років. Це організація, яка займається культурними проєктами, проєктами розвитку молоді, громадських ініціатив та екології.

“Через російське вторгнення нам довелося переїхати у Кропивницький. Тому вирішили продовжити нашу справу тут. З 8 серпня ми уже напланували розклад. Найближчим часом організуємо заходи з мікрокомпетенції, розвитку особистості, навчальні курси з психології, зустрічі з переселенцями”.

Коворкінг-простір розташований за адресою: вулиця Гоголя, 87. Працюватиме щодня з 10 до 22:00. За словами Олександра Кашлакова, під час повітряної тривоги громадський майданчик зачинятимуть – разом з відвідувачами йтимуть в укриття.

Читайте також:

Кіровоградщина зустріла третій евакуаційний потяг. Прихистили майже 200 переселенців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар