На Кіровоградщині планують із 1 вересня вивести школярів і студентів на очне навчання

© thenewslens.com

Із 1 вересня школярі та студенти мають навчатися в офлайн-режимі. Як саме це відбуватиметься, залежить від ситуації з безпекою у країні. Наразі проводиться аудит укриттів, які можуть бути використати для учнів.

Про це повідомила радниця начальника ОВА Галина Пастух, інформує Перша електронна газета.

«Щодо початку нового навчального року: хочу повідомити усім громадам, що 1 вересня навчальний процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн. І всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів професійно-технічної освіти. Тобто, я закликаю всіх відповідальних готуватися до офлайн-процесу в українській освіті», – заявила Галина Пастух.

Вона підкреслила, що в області є школи, оснащені бомбосховищами. Якщо ж укриття знаходиться десь поруч, то для них розробляють шляхи евакуації.

При цьому, під час батьківських зборів в освітніх закладах Кропивницького батькам майбутніх першокласників педагоги повідомляли, що найімовірнішою формою навчання буде змішана. Зокрема йшлося про поєднання дистанційного і стаціонарного навчання у співвідношенні три дня до двох і чотири до одного.

Нагадаємо, на Кіровоградщині підвали шкіл планують переобладнати під укриття.

Читайте також: В Україні створили сайт про шкільну освіту дітей, які вимушено виїхали за кордон

Поширити:

Залишити коментар:

коментар