Важливо

У Кропивницькому створили телеграм-бот для швидкого пошуку пального по Україні

© gk-press.if.ua

Команда кропивницьких працівників ІТ-компанії “EVNE Developers” розробила телеграм-бот EVNE Energy, з допомогою якою можна зручно та швидко відслідковувати наявність потрібних видів пального на заправках країни.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ІТ-компанію “EVNE Developers”.

 “Ідея створити такий бот виникла в одного із наших співробітників. Спочатку не надали цьому значення, але коли вперше самі стикнулися з проблемою пошуку пального , зрозуміли, що її варто реалізувати. Хочемо полегшити життя українцям і наблизити таким чином перемогу”, – розповідає директор ІТ-компанії Роман Бондаренко.

Близько двох тижнів працівники компанії витратили на створення такого боту.

Роман розповідає, що механіка чат-боту  дуже проста.

 ” Наш продукт регулярно запитує та оновлює в базі інформації по всім заправним станціям України та за запитом користувача видає її у фільтрованому вигляді.  Вся інформація по наявності палива береться з відкритих джерел. По суті, навіть без нашого боту користувачі можуть самостійно знайти паливо, але наш бот робить все автоматично і сам інформує вас коли з`являється паливо”, – каже Роман.

Оновлення проходить кожні 5 хвилин. Бот безкоштовний для всіх. Для бажаючих є можливість задонатити. Компанія відправляє 50% на допомогу ЗСУ, а інші 50 на утримання інфраструктури боту.

Користування ботом максимально легке.Все що вам потрібно – давати відповіді на питання боту.

 “Обираєте  свій регіон, вид палива, та отримуєте АЗК з наявним паливом, а також можете підписатись на оновлення такого пошуку. В разі якщо інформація змінится – ви отримаєте повідомлення від боту, і зможете одним з перших потрапити на АЗК. Також ми додали можливість відфільтрувати паливо доступне за готівку/банківську карту або по паливним картам та для спецтранспорту”,- додав Роман Бондаренко.

Читайте також: заправки ввели обмеження на продаж пального

Поширити:

Залишити коментар:

коментар