У водоймах на Кіровоградщині виявили кишкову паличку

© Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб

Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб перевірили річкову воду, аби дізнатися, де можна безпечно купатися.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Так, у межах санітарно-гігієнічного моніторингу за пляжами, перевірили  річкову воду у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах, що мають офіційний статус, а саме:

–  пляж ТОВ ДЗОВ «Дружба» (с.Войнівка, Олександорійський р-н);
–  пляж дитячий в парку ім. Т.Шевченка (м. Олександрія, р.Інгулець);
–  пляж ГО «Альбула» (м. Олександрія, р. Березівка)
–  пляж громадський «ТОВ “Перемога” (м. Олександрія, ставок ОЦЕЄ 1);
–  пляж ГО «Альбула» (м. Олександрія, ставок ОЦЕС 2);
–  Комунальний пляж в північній частині території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський” (м. Олександрія, ставок на території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський”);
–  пляж СГ «Черемшина» у південно- східній частині території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський” (. Олександрія ставок на території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський”);
–  пляж ФОН Ділієва І.В. у південно-західній частині території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський” (м. Олександрія ставок на території колишніх земель затопленого розрізу “Байдаківський”).

За результатами фізико-хімічних показників річкова вода з відібраних пляжів відповідає гігієнічним нормативам.

За результатами мікробіологічних показників річкової води з пляжу в районі дитячого парку ім.Т.Шевченка (м. Олександрія, р. Інгулець) перевищує нормативні значення по індексу коліфагів (кишкова паличка) у майже 2 рази (індекс ЛКП – 9100 куо/дм3 при нормативі не більше 5000 куо/ дм3).

Читайте також: В Олександрії заборонили купання на громадських пляжах

Поширити:

Залишити коментар:

коментар