Зареєструвати дитину у перший клас можна до 31 травня

© thenewslens.com

Перший етап реєстрації майбутніх першокласників закінчується 31 травня. Батькам необхідно зареєструватися в електронній системі і подати усі документи безпосередньо до закладу освіти.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міськради.

“Із завершенням навчального року ми відразу розпочинаємо підготовку вже до нового – здійснюється прийом дітей у перші класи. Навчальні заклади разом із управлінням освіти планують відкрити 87 перших класів, розрахованих на 2385 учнів . Але реєстрація іще триває. Перший етап реєстрації закінчується 31 травня, потім заклад видає наказ про зарахування першачків. Наразі у системі зареєстровано 2248 заяв. Ми розуміємо, що батьки іще не всі визначилися із навчальним закладом, або взагалі виїхали, – зазначила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

За словами посадовиці, деякі заклади міста із набором першокласників уже впоралися стовідсотково , наприклад, це гімназії Шевченка, Олени Журливої, Преображенська та Великобалківська.

Піти до першого класу у Кропивницькому мають право і діти вимушених переселенців, для цього батькам необхідно надати довідку, що підтверджує статус внутрішньо переміщених осіб, документи, що засвідчують особу самих батьків і свідоцтво про народження дитини.

Нагадаємо, у Кропивницькому організують літні табори з урахуванням напливу переселенців.

Читайте також: Коли закінчиться навчальний рік для школярів?

Поширити:

Залишити коментар:

коментар