50 сімей, постраждалих від вибуху, невдовзі отримають матдопомогу

Перші 50 власників квартир, постраждалих від вибуху газу в Кропивницькому, отримають фінансову допомогу на оренду житла вже наступного тижня.

Про це повідомляє Кропивницька міськрада, інформує Перша електронна.

Робоча група з розгляду звернень щодо надання постраждалим особам від наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом газу в житловому будинку по вул. Космонавта Попова, буд. 24, корп.1, погодила виділення матеріальної допомоги для власників 50 квартир, які подали увесь пакет необхідних для цього документів.

Вже на понеділок, 14 лютого, готується відповідний проєкт рішення виконавчого комітету. Фінансове управління готове одразу ж профінансувати департамент соціальної політики, звідки вони й надійдуть постраждалим у вигляді матеріальної допомоги.

У міськраді нагададують, що виконавчий комітет на своєму позачерговому засіданні 10 лютого прийняв рішення про виділення коштів із резервного фонду бюджету Кропивницької територіальної громади. Згідно з ним, департаменту соціальної політики міської ради з резервного фонду міського бюджету будуть виділені на безповоротній основі кошти у сумі 852 тисячі гривень для надання допомоги громадянам на оренду та найм житла для тимчасового проживання терміном до трьох місяців.

У той же час, допомогти постраждалим можуть усі мешканці міста, перерахувавши кошти на рахунок благодійного фонду «Відкрита Україна» за реквізитами: Одержувач коштів БО ВІДКРИТА УКРАЇНА РБФ.КОД ЄДРПОУ 34099896. рахунок UA683052990000026006005101752 АТ КБ ПРИВАТБАНК. В рахунку необхідно вказати: «Благодійна допомога постраждалим від вибуху газу у Кропивницькому на вулиці Попова, 24, корпус 1. 2.02.22»

Як повідомляла Перша електронна газетау Кропивницькому вибухнула квартира на вул. Попова другого лютого.

Читайте також:

Як можна допомогти постраждалим від вибуху на Попова

“Прикро, що облгазу треба кланятися” – Райкович про вибух у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар