Як можна допомогти постраждалим від вибуху на Попова

© pixabay.com

Сьогодні, 10 лютого, голова правління громадської організації «Спілка підприємців Кіровоградської області» Тамара Саміляк закликала представників бізнесу  фінансово допомогти мешканцям будинку по вулиці Попова, 24, де стався вибух газу.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, інформує Перша електронна газета.

Підприємиця закликає відмовитися на один день від кави й таким чином допомогти постраждалим від вибуху газу у Кропивницькому.

“Я займаюся підприємницькою діяльністю і завжди стою на захисті прав усіх представників бізнесу, які відповідально ставляться до своєї діяльності. Колеги, сьогодні у ці хвилини, ми мусимо поділитися своїми, може і невеликими, статками щоб допомогти нашим землякам, які серйозно постраждали від вибуху газу у багатоповерхівці. Якщо ми – 13000 підприємців, зареєстрованих в місті, відмовимося від кількох чашок кави і перерахуємо хоча б по 100 гривень – ми врятуємо цих людей, насамперед, від зневіри, відчаю і допоможемо їм вирішити матеріальну частину їх сьогоднішніх проблем.

Прошу долучитися і підприємства, і в першу чергу «Кіровоградгаз» – це справа честі!” , – написала Тамара Саміляк.

Кошти підприємиця пропонує перерахувати на рахунок благодійного фонду «Відкрита Україна», серед засновників якого є і вона.

Одержувач коштів БО ВІДКРИТА УКРАЇНА РБФ.КОД ЄДРПОУ 34099896. рахунок UA683052990000026006005101752 АТ КБ ПРИВАТБАНК.

В рахунку необхідно вказати: «Благодійна допомога постраждалим від вибуху газу у Кропивницькому на вулиці Попова, 24, корпус 1. 2.02.22»

 “Обіцяю звітувати кожного дня. Гарантую вникати в розподіл коштів, який здійснюють соціальні служби міста разом з мешканцями цього будинку, – наголосила Тамара Саміляк.

7164dc17d8b3f0afce3505033d09a402.jpg

Нагадаємо, десять прокурорів розслідуватимуть вибух газу в квартирі у Кропивницькому

Читайте також: Будинок на Попова: стан після вибуху, гроші від міськради і як іде ремонт

Поширити:

Залишити коментар:

коментар