Важливо

У кропивницькому виші виявили порушень на понад 23 млн грн

©uk.wikipedia.org

Фахівці  обласної Держаудитслужби під час ревізії фінансово-господарської діяльності ЦДПУ ім. Володимира Винниченка за період з 01.11.2017 по 31.07.2021 виявили порушень на загальну суму 22,9 млн грн, з яких 19 млн грн – призвели до втрат.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Установлено низку порушень із нарахування і виплати заробітної плати на 15,2 млн грн: безпідставна виплата заробітної плати деяким працівникам університету, завищення сум середньої заробітної плати, випадки нарахування та зайвої виплати премій працівникам за відсутності наказів ректора та при недотриманні вимог Міністерства освіти і науки України тощо. Через допущені порушення з оплати праці зайво нараховано та перераховано єдиного соціального внеску на майже 1,5 млн грн.

Університет оплатив завищену вартість виконаних робіт із реконструкції стадіону на майже 1,8 млн грн через включення підрядною організацією до актів за період із грудня 2017 року по листопад 2020 року не передбачених локальними кошторисами робіт.

Поряд з цим виявлено, що у 2018–2020 роках та у січні – червні 2021 року декани факультетів навчального закладу неправильно визначали кількість студентів, що мають право отримувати стипендію. Зазначене порушення призвело до зайвого нарахування та виплати стипендії на суму 286,2 тис. грн.

Крім того, аудитори виявили низку інших порушень, що не призвели до втрат. За даними бухгалтерського обліку навчального закладу, не відображено кредиторської заборгованості станом на 01.08.2021 з оплати послуг теплопостачання, водопостачання та електроенергії на майже 3,4 млн грн. Через неправильні розрахунки частина студентів університету недоотримали стипендії на 396,8 тис. грн. Виявлено й інші порушення на майже 442 тис. грн.

На осіб, винних у допущенні фінансових порушень, складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Нагадаємо, хто зі студентів Кропивницького отримає підвищенні стипендії від міського голови.

Читайте також: Найнижчі зарплати в Україні – на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар