Мама воїнів-спецпризначенців потребує допомоги в боротьбі з раком

57-річна Надія Головецька з Малої Виски потребує фінансової допомоги у боротьбі з раком прямої кишки четвертої стадії.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією журналістки Любові Попович.

Недугу пані Надія відчула у серпні минулого року. Припустила, що це може панкреатит, пила знеболювальні ліки. Потім різко почала втрачати вагу. УЗД показала пухлину в кишківнику. У Кіровоградському онкоцентрі діагноз підтвердили. А дообстеження в Одеському військовому госпіталі показало, що метастази вже уразили печінку, легені і сам кишківник.

Врятувати життя жінці можуть лікарі інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова у Києві, але для цього потрібні кошти, яких родина не має.

Надія – мама двох військовослужбовців з 3-го полку спецпризначення, які брали участь у захисті Донецького аеропорту. Її сини на передовій з перших днів війни. Обидва мали поранення, через що Костянтин отримав інвалідність. Він, до речі, 6 жовтня 2014 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Зараз хлопці збирають гроші на курс хіміотерапії та променевої терапії. Розпочати лікування потрібно якомога скоріше, утім коштів у родини бракує, бо всі заощадження витратили на обстеження і лікування.

Підтримати можна, перерахувавши гроші на картку «Приватбанку»:
4731 2191 1582 1138 (Костянтин Головецький), 4149 4993 4323 3969 (Надія Головецька)

Нагадаємо,  5-річна кропивничанка потребує коштів на операцію.

Читайте також: На Кіровоградщині відділення ЕМД отримало новий і сучасний реанімобіль

Поширити:

Залишити коментар:

коментар