Важливо

У Центральному сквері встановлять підпірну стінку і оцінять грунт

У Центральному сквері Кропивницького встановлять нову підпірну стінку для стримування осипання грунту і проведуть геологічне дослідження території.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби компанії-підрядника з будівництва ресторану МакДональдс.

“Як ви знаєте, рівень землі у сквері на різних ділянках не однаковий і, щоб вирівняти територію, ми встановимо спеціальну підпірну стінку. Вона надалі утримуватиме краї землі у сквері, щоб остання не обсипалась”, – коментує представник орендаря Дмитро Костишин і додає що наразі допрацьовується генеральний план, за яким в подальшому буде здійснюватися комплекс робіт з благоустрою скверу.

фото1

За його словами, якщо дозволять погодні умови, то цього тижня у сквері планують розпочати виконання геологічних вишукувань для оцінки ґрунтів, наявності прихованих порожнин та рівня підземних вод. Потім закладатимуть інженерні комунікації і нові доріжки.

Нагадаємо, раніше у Центральному сквері вже засипали підвали, зрізали сухі дерева і провели санітарну обрізку всіх інших, демонтували МАФи, лавки, урни і пішохідні доріжки.

Водночас кропивничани виступили проти забудови Центрального скверу рестораном «Макдональдз»: Надія Паливода оголосила голодування, а юристка Олена Резніченко подала позов до суду.

Читайте такожМакдональдс внесе зміни у автомобільний рух у центрі Кропивницького

фото2

фото3

Поширити:

Залишити коментар:

коментар