Важливо

Засиплють підвали і зрубають сухостій – сквер готують до будівництва МакДональдз

© McDonald's

Центральний сквер готують до будівництва  ресторану «МакДональдз». Підвали забетонують, спиляють сухостій, територію упорядкують, поставлять нові лавки, зроблять освітлення і збудують фонтани.

Про це йшлося на брифінгу у міськраді, інформує Перша електронна газета.

За словами начальника управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Романа Лунгола, спочатку у сквері ліквідують підвали. Їх влітку обстежили фахівці міськради спільно з працівниками ДСНС. Конструкції визнали аварійними, адже там роками стоїть вода, яка  руйнує цегляну кладку. Тепер підвали мають підсушити і засипати розчином, який не підлягає осаду.

Окремо Лунгол наголосив на необхідності спиляти дерева, які визнали сухостоєм:

“На території скверу росте 102 дерева. Із них десять визнали сухостоєм, тому вони підлягають зрубуванню. Щодо решти: площа скверу складає 63 сотки, а на будівництво «МакДональдза» потрібно близько 10% – 600 м², тож вся інша територія залишається. Сквер буде охайним, затишним, із новими лавками, освітленням і фонтанами”.

За його словами, реконструкція скверу вартуватиме інвестору близько 7 млн грн.

Наразі територію вже oгopoдили пapкaнoм і готуються до сaнітapної oбpізки дepeв і спилювання сухостою.

Нагадаємо, кропивничани неоднозначно сприйняли інформацію про будівництво «МакДональдза» і збирали підписи під петицією, щоб зберегти Центральний сквер, влаштовували акції протесту і навіть подали позов до суду. Проте, як виявилося, територія скверу вже давно належить фірмі-партнеру забудовника і кропивничани не можуть вплинути на питання її забудови.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар