Важливо

Вітамінно-мінеральні комплекси: чи насправді це корисно

Здоровий спосіб життя починається з простого, але важливого кроку – правильного харчування та вибору, поміркованого вживання  збалансованого комплексу вітамінів та мінералів. За деякими дослідженнями, в раціоні сучасної людини, навіть якщо вона ретельно слідкує за харчуванням, дефіцит вітамінів може складати 20-30% від необхідної норми. І це суттєво. А оскільки їжа не завжди забезпечує у повній мірі потреби організму людини в необхідних для його нормальної роботи, то є потреба в мікронутрієнтах та вітамінах. А краще поповнювати прогалини допоможуть вітамінно-мінеральні комплекси.

Абетка здоров’я

Організм людини – це велика хімічна лабораторія, де безперервно проходять різні реакції. Одні речовини (жири, білки, вуглеводи) розщеплюються, інші (гормони, ферменти та інш.) – синтезуються. А вітаміни являються природними прискорювачами цих процесів – каталізаторами, висловлюючись мовою хіміків. Організм немає невичерпної комори таких важливих активних речовин. Він здатний самостійно створювати лише деякі вітаміни, і при тому в дуже незначних дозах, а це вкрай недостатньо для його потреб. Тому дуже важливим є регулярне надходження вітамінів ззовні – з їжею та у вигляді комплексів вітамінів та мінералів (наприклад, вітамінні та мінеральні комплекси Zest, а також дієтичні добавки Zest). Якщо цього не відбувається, даються взнаки різні нездужання, зокрема:

  • синдром хронічної втоми;
  • зниження гостроти зору;
  • проблеми з волоссям, нігтями та шкірою;
  • Зниження імунітету.

Коли необхідно вживати вітаміни

Щоденний обгрунтований прийом вітамінно-мінеральних комплексів є секретом чудового самопочуття, здорового зовнішнього вигляду, бадьорості та гарного настрою.

Вживати вітаміни особливо корисно:

  • при нестачі в організмі мінералів, вітамінів та мікроелементів;
  • при дотриманні дієт або вегетаріанстві, коли з їжею надходить недостатня кількість вітамінів та мінералів;
  • при збільшенні фізичних навантажень;
  • при розумових та емоційних перенавантаженнях;
  •  під час відновлювального періоду після перенесених захворювань;
  • в стресових ситуаціях.

Вживання вітамінного комплексу, призначеного для людей віком 45+, сприятиме поповненню дефіциту саме тих речовин, які  сповільнюють процес старіння організму та відіграють велику роль в зрілому віці.

5MYD7T4JU8FnyUeCVNPTQ9OY3L8zRYsmuZAAAInlhp0BdY0-eUv1xfLjjsdIwtWoHyOB_oiFNndYk58qIE4vQvaa5Vf9UAwQuU2TN5z9Guxv3qYW3v7i5u92aFPhCZ0GUWgAMNmO

Вітаміни допомагають захистити здоров’я від хвороб, стресів, негативного впливу екології міста, неправильного харчування, шкідливих звичок тощо. Вони необхідні людині для нормальної життєдіяльності, підвищують її працездатність, витривалість та стійкість до інфекцій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар