Водійське посвідчення поштою: в Укрпошті презентували нову послугу

© Еспресо

З 5 листопада в Укрпошті можна отримати замовлене онлайн водійське посвідчення. Оформлений документ в Електронному кабінеті водія можна отримати у будь-якому відділенні Укрпошти. Оплата доставки вже включена в оплату всього сервісу.

Про це повідомляє “Перша електронна газета” за інформацією пресслужби Укрпошти.

Система Укрпошти інтегрована із Електронним кабінетом водія, де можна замовити водійське посвідчення. І тепер отримання пластикового документу для клієнта стає максимально зручним: більше не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС. Натомість при оформленні посвідчення онлайн потрібно просто обрати доставку Укрпоштою додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. А жителям сіл не потрібно виїздити до райцентру – водійське посвідчення доставить пересувне відділення або ж листоноша села” – відзначила заступник генерального директора Укрпошти із розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Доставка посвідчень здійснюється у рамках послуги «Укрпошта Експрес» у терміни до 2 днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами та від 3 днів у межах України.

Проєкт реалізується спільно з Укрпоштою, державним підприємством «Інфотех», МВС України, Головним сервісним центром МВС.

Нагадаємо, на посаду директора обласного театру претендують троє кандидатів.

Читайте такожЗріжуть не 10, а 30 дерев: МакДональдз розповів про реконструкцію Центрального скверу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар