Важливо

У 2022 році на дороги Кіровоградщини виділять майже 750 мільйонів гривень

Орієнтовний обсяг субвенції з держбюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг на 2022 рік для Кіровоградської області складає 747469, 2 тис. грн.

Про це повідомляє “Перша електронна газета” за інформацією пресслужби Кіровоградської ОДА.

«Державним підприємством «Агентство місцевих автомобільних доріг» подано пропозицію розподілу виділеної субвенції за наступними напрямами використання коштів:- 55% будівництво, реконструкція, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, – 20% будівництво, реконструкція, капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та – 25% поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення», – зазначив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін.

Він додав, що наразі Агентством проведено тендерні процедури, укладені договори підряду та отримані дозволи ДАБІ на початок виконання робіт по 9 об’єктам ремонту штучних споруд на загальну суму 130841,4 тис.грн.

Крім цього, на замовлення Агентства проектними організаціями виконуються роботи з розробки проектно-кошторисної документації по 10 об’єктам капітального ремонту доріг місцевого значення протяжністю 48,8 км на орієнтовну суму 585600,0 тис.грн.

Остаточний Перелік об’єктів на 2022 рік буде сформований на засіданні обласної робочої групи з відбору і формування переліку заходів та об’єктів будівництва, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів територіального дорожнього фонду обласного бюджету Кіровоградської області.

Нагадаємо, завершується ремонт дороги між Кропивницьким і Знам’янкою.

Читайте також: Кіровоградщина отримає субвенцію на ремонт доріг.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар