Важливо

У Кропивницькому на Вокзальній розрили свіжий асфальт через порив тепломережі

У Кропивницькому на розі вулиць Чигиринської та Вокзальної розрили нове асфальтне покриття за 28 мільйонів гривень через порив трубопроводу, що подає тепло в центральну частину міста.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією міськради.

Рух відремонтованою Вокзальною відновили нещодавно – 17 вересня, тож багатомільйонне покриття на цій ділянці прослужило менше трьох тижнів. Його розрили через черговий порив – 40-річний трубопровід, що у відомстві “Теплоенергетика”, пошкодила корозія. За словами головного інженера комунального підприємства Валерія Челядінова, на вулиці Чигиринській за рік було 12 поривів.

Суспільному Інженер підприємства пояснив, що не ремонтували трубопровід перед укладанням нового асфальту через програму тепломодернізації.

“Нині виготовляється схема теплопостачання, яка буде коригувати ці моменти. Де буде централізація, де буде децентралізація… Просто вкладати мільйони, сотні мільйонів в заміну мереж, які вже завтра будуть не потрібні – це нерозумно. Відбувся тендер. Можливо зимою, можливо на весну у нас уже буде нова схема теплопостачання міста”, – прокоментував Челядінов.

За інформацією міськради, після ремонту теплової мережі працівники підрядної організації ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» відновлять асфальтове покриття на транспортній магістралі. Хто оплатить повторний ремонт дороги і скільки це коштуватиме – не коментують.

Нагадаємо, без води залишилоя чотири міста Кіровоградщини.

Читайте також: Поліцейські перевірять стан доріг на Кіровоградщині

Screenshot 1

Screenshot 2

Поширити:

Залишити коментар:

коментар