Двоє педагогів із Кропивницького потрапили у ТОП-50 найкращих учителів України

Двоє педагогів із Кропивницького Сергій Колісніченко та Сергій Лавров потрапили у ТОП-50 найкращих учителів України і стали півфіналістами національної премії для вчителів Global Teacher Ukraine 2021.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Сергій Колісніченко викладає всесвітню історію та історію України в ліцеї “Науковий” у Кропивницькому. За 15 років роботи у школі 32 учні пана Сергія стали переможцями районних олімпіад, а 12 — лауреатами обласного етапу. Його випускники працюють у НАБУ, є офіцерами Збройних сил України та державними нотаріусами. Водночас найбільше педагог пишається тим, що вміє навчати школярів вчитися упродовж життя, зокрема за допомогою авторських настільних ігор та вишкільних таборів.

“Як не може бути в природі двох абсолютно однакових людей або світанків, так само не може бути двох однакових уроків. У своїй різноманітності та унікальності і ховається рецепт постійного свята знань, свята життя, свята відкриттів для кожного учня та вчителя”, – зазначає Сергій Колісніченко.

Його колега Сергій Лавров працює вчителем фізкультури в НВО №6 у Кропивницькому. Разом зі своїми учнями пан Сергій перемагає на чемпіонатах України з футболу, обговорює проблеми здорового способу життя на обласному телебаченні та з’являється на шпальтах десятків фахових журналів. У 2020 році півфіналіст долучився до написання програми з фізкультури для НУШ і реалізував проєкт від Фонду Кличко. За 28 років викладання вихованці педагога пробігали півмарафони, підкорювали чемпіонати Європи та світу з боксу та ставали майстрами спорту з пляжного волейболу.

“Виховання толерантності і водночас непримиримості з несправедливістю — мої основні вимоги до випускників”, – говорить Сергій Лавров.

Щоб потрапити у ТОП-10, вчителям треба написати есе на задану тему та створити відеовізитівку. Церемонія нагородження та оголошення переможця відбудеться на початку жовтня.


Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation

Переможець національної премії отримає унікальний шанс стати голосом українських освітян. Він або вона стануть обличчям змін в системі освуіти та транслюватимуть цінності проактивних педагогів на всю країну.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар