Кропивничани закликали чоловіків тестуватися на ВІЛ

Благодійна організація “100 відсотків життя. Кропивницький” створила соціальний відеоролик, мета якого – мотивація чоловіків до тестування на ВІЛ.

Про це Першій електронній газеті повідомили представники організації.

“Як показує статистика взята в рамках реалізації проекту Health Link за перше півріччя з 1.01.2021 рік по 30.06.2021 рік, 54% жінок проходять тестування на ВІЛ, натомість лише 46% чоловіків робить тест на ВІЛ”, – пояснює координаторка проєкту Катерина Тимошенко.

Громадські активісти дослідили цю тему і в Кропивницькому. У рамках соціального експерименту за кілька годин опитали 53 особи, в яких запитали, коли вони востаннє були у лікаря та коли проходили тестування на ВІЛ. За підсумками експерименту, зробили висновок: чоловіки менше дбають про власне здоров’я.

“Турбота про здоров’я чоловіка – починається з тестування на ВІЛ. Тому ми вирішили зняти соціальний відеоролик, в якому запросили знятися впливових чоловіків Кропивницького, серед яких – ресторатор і власник кав’ярень Володимир Кравчук, спортсмен Олег Петренко, громадський діяч Дмитро Бабак, директор по технологіям Сергій Холін, тележурналіст Дмитро Кохан, спеціаліст із верстки Андрій Флоренко, учасник АТО, підприємець Дмитро Слюта, власник кав’ярні “DVA coffee” Віктор Душак”, – додає Катерина Тимошенко.

Над сценарієм працювала координаторка-інформаційного напрямку благодійної організації Вікторія Семененко, зйомка і монтаж відео – Дмитро Васильєв.

“У відео чоловіки розповідають по свій досвід тестування на ВІЛ та закликають кожного чоловіка бути уважним до свого здоров’я, – коментує виконавчий директор БО “100 відсотків життя. Кропивницький” Костянтин Данильченко.

Нагадаємо, жінка з Донбасу допомагає жителям Кіровоградщини побороти ВІЛ.

Читайте також: Соціальна працівниця з Добровеличківки про роботу з ВІЛ-позитивними людьми


Створення ролику відбулося у рамках проєкту HealthLink “Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар