Важливо

У Кропивницькому оголосили переможців проєкту “У фокусі добра”

У Кропивницькому оголосили переможців проєкту від Суспільного “У фокусі добра 2020”. У 2020 році було десять номінацій.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі Суспільного.

“Цього року ми з особливими відчуттями готували і проводили свій проєкт. Рік був однозначно насичений викликами, але в той же час і гідними відповідями на них. Пандемія проявила багато достойних поваги вчинків, акцій. Ми вирішили відмітити ці позиції у проєкті, таким чином з’явилися додаткові номінації — “Заради життя» та “Виклик — це можливість”, — розповідає продюсерка Кропивницької філії Суспільного Олена Кваша.

unnamed

Церемонію відзначення перенесли через карантинні обмеження.

“Переможців обирав колектив філії, — додає Олена Кваша, — також підписникам нашої сторінки у фейсбуці цього року ми запропонували взяти участь в альтернативному голосуванні. Номінанти отримають запрошення на ефіри в найближчий час. Церемонія нагородження, на жаль, відтермінована, але маємо надію, що ненадовго”.

Отже:

У номінації «Історія об’єднання року» нагородять ГО «Екскурс-Інформ» за театралізовані екскурсії Кропивницьким.

unnamed (1)

Діна Малецька, жінка, яка з 2014 року шиє валянки бійцям на фронт, перемогла в номінації «Громадська діячка року»;

У номінації «Громадський діяч року» буде нагороджено одразу двох активних кропивничан: Євгена Скирду за просування спортивного руху джиу-джитсу та Олександра Полячка за системне просування в медіапросторі та культурних майданчиках країни, презентацію за кордоном відомих в музичному світі прізвищ К.Шимановського та Г.Нейгауза;

unnamed (2)

«Платформа для розвитку» – відзнаку виборов Музей мистецтв.

unnamed (3)

Молодіжні ради міст Помічна та Новоукраїнка отримають відзнаку у номінації «Молодіжна ініціатива року»;

unnamed (4)

«Еко-ініціативою року» стали брати Дмитро і Євген Савранські за розчищення річки Інгул та Сергій Сауленко керівник екологічного кооперативу «Фенікс екогармонія», смт Смоліне, за проєкт «Павловнієва алея».

unnamed (5)

«Відкриттям року: культура, історія, традиції» став креативний ІТ простір «KOWO», команда програмістів, що об’єдналися для розвитку ІТ культури у Кропивницькому та в Україні в цілому;

У номінації «Гуманітарна місія року» відзначили Міжнародну медичну онлайн-конференцію «Хвороба Дюшенна».

unnamed (6)

У спецномінації «Заради життя» отримає подяку Надія Оперчук, головна санітарна лікарка області. Листи-подяки отримають медзаклади, які визначено опорними в області на COVID-19 та студенти ДНМУ, які добровільно лікують хворих на ковід.

unnamed (7)

Зазначимо, головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук видалила свій допис у соціальній мережі Facebook, на якому вона в театрі імені Марка Кропивницького позує на фото разом із акторкою Ольгою Сумською та моделлю Аліною Байковою. У приміщенні жінки були без масок, що є порушенням карантинних вимог.

У спецномінації «Виклик — це можливості» вшанують Артура Частакова, вчителя, який викладає в ютуб відео для дистанційного навчання.

unnamed (8)

Дізнатися, хто минулого року отримав нагороди від проєкту “У фокусі добра”, можна за посиланням.


Проєкт «У фокусі добра» Кропивницька філія Суспільного започаткувала у 2018 році. Метою акції є пошук та вшанування людей, що творять зміни та ініціюють розвиток громади.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар