Важливо

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини видалила допис, де вона позує в театрі без маски

© Надія Оперчук, Ольга Сумська та Аліна Байкова у кропивницькому театрі | Facebook

Головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук видалила свій допис у соціальній мережі Facebook, на якому вона в театрі імені Марка Кропивницького позує на фото разом із акторкою Ольгою Сумською та моделлю Аліною Байковою. У приміщенні жінки були без масок, що є порушенням карантинних вимог.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Вистава “Майстер і Маргарита” за участі Ольги Сумської відбулася 6 жовтня. У суботу Надія Оперчук опублікувала фото і поділилася враженнями від вистави. Натомість підписники почали питати, чому головна відповідальна людина за дотриманням умов карантину в області сама його порушує, знаходячись у приміщенні без маски. Згодом у коментарях Надія Оперчук додала, що в театрі були дотримані усі протиепідемічні вимоги, але вже наступного дня видалила допис зі своєї сторінки.

5d34a30dffd3cf6f75aa6440f17a9ef0.jpg

“Дуже вдячна організаторам, протиепідемічні заходи дотримувались. На вході 100% температурний скринінг, антисептики, дезрозчини в наявності, вхід і перебування в театрі – в масках. Якщо під час вистави хтось опускав маску на підборіддя, працівниця театру підходила і ввічливо просила її одягнути правильно. Розміщення глядачів також згідно вимог, багато пустих крісел, але ж безпека понад усе. Фото на згадку – без масок. Фото після вистави, на фоні пустого залу. Всі хто на фото – обстежені ПЛР на коронавірус. Якщо що, вистава відбулася 6 жовтня. Здоров’я вам усім! Бережіть себе!” – написала вона тоді.

IMG 6920

Однак, згідно постанови Головного державного лікаря України Віктора Ляшка, під час культурно-мистецьких заходів у приміщенні відвідувачі повинні перебувати в распіраторах або захисних масках, що покривають рот та ніс протягом усього часу.

84b7a1720d6270eec9ca2b666da67419.jpg

Окрім того, попри запевнення Надії Оперчук про дотримання протиепідемічних вимог у театрі, модель Аліна Байкова опублікувала відео з глядацького залу. На ньому видно, як люди сидять поруч один із одним на сусідніх сидіннях, дехто позаду неї без масок на обличчі. Така розсадка також є порушенням постанови.

bb0422a4ba0f2833f4ba5a5b1b41e14e.jpg

Уже сьогодні, під час щотижневої апаpатнoї наpади в облдержадміністрації гoлoвна санітаpна лікаpка oбласті Надія Oпеpчук сказала, щo ситуація з кopoнавіpусoм на Кіpoвoгpадщині напpужена, кількість хвopих збільшується, пишуть журналісти Точки доступу. Із її слів, завантаженість ліжкoмісць у закладах пеpшoї хвилі за oстанні дні – більше, ніж 50 відсoтків. Якщo тенденція продовжуватиметься, тo депаpтамент oхopoни здopoв’я збільшуватиме чисельність ліжкoвoгo фoнду. Кіpoвoгpадщина мoже вийти з “зеленoї” зoни.

Нагадаємо, 8 жовтня комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про тимчасову заборону масових заходів на Кіровоградщині. Станом на 12 жовтня в області в області зафіксували вже 1325 випадків COVID-19, із них за час епідемії померли 66 людей.

Читайте також: Ректора інституту Ельворті оштрафували за порушення карантину

Поширити:

Залишити коментар:

коментар