Важливо

Фонд енергоефективності підтримає 25 ОСББ із Кіровоградщини

25 ОСББ зі Знам’янки, Кропивницького, Олександрії та Світловодська подали заявки на участь у програмі термомодернізації «Енергодім».

Про це повідомила директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук, інформує Перша електронна газета.

«Програма передбачає комплексне утеплення будинків за пакетом «Б», тобто ці ОСББ готові реалізовувати масштабні проєкти. Загальна сума поданих заявок становить трохи більше 240 мільйонів гривень», – сказала Ольга Довжук.

19 ОСББ вже отримали часткове відшкодування вартості попереднього енергетичного аудиту у сумі майже 240 тисяч гривень. Кошти виплачуватиме Фонд енергоефективності. Таким чином ОСББ зможуть відшкодувати до 70% витрат на заходи з термомодернізації.

Довідково. 

«Енергодім» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи зі збереження енергії в багатоквартирних будинках від Фонду енергоефективності. Вона дозволяє утеплити будинок, а згодом — економити на енергоносіях. Обов’язковою умовою участі у програмі є спів фінансування власників багатоквартирних будинків – 20% суми.

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів і запровадженні комплексних технічних рішень із енергоефективності. Діяльність Фонду фінансується коштом держбюджету, підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Нагадаємо, кропивницькі маршрутники хочуть підняти вартість проїзду мінімум до 8 грн.

Читайте також: Як у Благовіщенському вирощують мегапопулярний мікрогрін

Поширити:

Залишити коментар:

коментар