Важливо

Кропивничанка, у якої шахраї вкрали гроші на лікування, отримає заплановану процедуру

Учителька кропивницької альтернативної школи “КрОК” Валерія Губанова, з картки якої шахраї вкрали 145 тисяч гривень на лікування пухлини мозку, отримає заплановану на 12 червня процедуру.

Про це йдеться на сайті Суспільного, повідомляє Перша електронна газета.

“Нам знову зібрали люди необхідну суму, ми були у розпачі, коли за 6 днів до призначеного лікування гроші пропали. Нам незручно, що доводиться звертатись до людей по допомогу, але іншого виходу немає”, – розповіла мати дівчини Еріка Губанова.

25-річна дівчина знаходиться на лікуванні у київській лікарні “Феофанія”.

Допомогти дівчині можна, перерахувавши кошти на захищену картку монобанку тьюторки Алевтини Сторожевської https://send.monobank.ua/SPUxRJZso


Нагадаємо, у Валерії Губанової складна пухлина головного мозку, яка потребує термінового лікування. Щоб зібрати необхідну суму, колеги дівчини публічно звернулися до небайдужих кропивничан. За кілька днів люди зібрали 145 тис. грн на картку мами Валерії.

Потім до мами зателефонували невідомі, які назвалися працівниками приймальні міського голови Андрія Райковича. За їх словами, міський голова хотів фінансово допомогти дівчині і для цього необхідно надіслати йому фото деяких документів і банківської картки. Спантеличена мама погодилася прийняти допомогу. А вночі з 5 на 6 червня шахраї заблокували її картку, зняли всі зібрані на лікування гроші і ще 50 тисяч доступного кредиту.

Жінка написала заяву в кіберполіцію.

Прес-служба міськради Кропивницького одразу відреагувала на нову шахрайську схему і наголосила: у випадку надання матеріальної допомоги міським головою, до отримувача можуть телефонувати його помічниці Інна Примак чи Євгенія Шустер. При цьому вони ні в якому разі не вимагають фото банківських карток чи інших документів, а пропонують особі прийти в міськраду і написати заяву на отримання допомоги.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар