Важливо

Понад три десятки дитсадочків відновили роботу на Кіровоградщині

Ілюстрація: LiveInternet

Станом на 1 червня в області відкрилися і працюють 34 дошкільних навчальних заклади. Із них 20 в Олександрії (16 закладів дошкільної освіти та 4 дошкільних підрозділів, що входять до складу навчально-виховних комплексів), 6 у Новоукраїнській ОТГ, по три заклади в Долинському та Кропивницькому районах, по одному в Добровеличківському та Світловодському районах.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

При підготовці до відкриття садочків з директорами та медичним персоналом закладів дошкільної освіти провели наради, на яких фахівці Держпродспоживслужби роз’яснили питання щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

“Учасники нарад обговорили питання щодо порядку ранкового приймання дітей до ДНЗ, проведення температурного скринінгу працівників та вихованців, організації посту, на якому здійснюватиметься обробка рук антисептиками, порядку проведення дезінфекційних обробок контактних поверхонь, організації заходів фізичного дистанціювання дітей та інші питання, пов’язані з організацією протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби”.

Нагадаємо, у Помічнянській ОТГ завершили перший етап капітального ремонту дитсадка.

Читайте також: Як кропивницькі дитсадки готуються до відкриття

Поширити:

Залишити коментар:

коментар