Важливо

У Кропивницькому шукають донорів крові для 10-річної дівчинки

У Кропивницькому шукають донорів IV (+) групи крові для 10-річної Анни Панашенко з Помічної, яка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала начальниця відділу освіти Помічнянської ОТГ Ніна Семашко, повідомляє Перша електронна газета.

Кров потрібно здати завтра в обласну станцію переливання крові за адресою вул. Преображенська, 88. Необхідно мати при собі паспорт і вказати, що кров для Анни Панашенко.

“Хто має можливість і бажання з Помічної поїхати до Кропивницького здати кров, звертайтесь за телефоном 0673052262. О 7:00 буде транспорт біля міської ради. Картка Приватбанку для допомоги родині 5168 7574 0110 4478 (Валентина Панашенко, мама), – додала Ніна Семашко.

Підготовка до донації:

Пам'ятайте, що під час донації, лікарі в першу чергу турбуються про здоров'я донора, тож тих, хто має абсолютні або навіть тимчасові протипоказання до здачі крові не допустять. Усі матеріали, які використовуються на станції - одноразові. Крім того, лікарі обов'язково поцікавляться про те, що ви їли і чи готові до донорства. Тож Вашому здоров'ю нічого не загрожує. Не будьмо байдужими, адже півгодини часу і крапля крові може врятувати чиєсь життя.

Читайте також:

7a09ef467fb9bdcf57160fa30c78ad72.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар