Важливо

Кіровоградщина отримала тести на коронавірус

© dyvys.info

Кіровоградська область отримала ПЛР-тести і експрес-тести для виявлення коронавірусу. Їх будуть використовувати для діагностування пацієнтів у разі підозри на COVID-19.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ОДА.

“Учора в Україну з Китаю доставили тест-системи для визначення коронавірусної інфекції і засоби індивідуального захисту для медиків. Кіровоградщина вже отримала перший транш ПЛР-тестів, які будуть використовуватись у вірусологічній лабораторій обласного лабораторного центру для діагностики COVID-19. Це перша партія, яка перекриє нагальні потреби. Це допоможе забезпечити оперативне виявлення хворих у разі поширення епідемії в області, а отже – мінімізувати ризик масового інфікування населення”, – відзначив голова ОДА Андрій Балонь.

Окрім тест-систем із Китаю, Кіровоградщина має експрес-тести для початкової діагностики COVID-19. Їх за власний кошт закупив обласний лабораторний центр.

Наразі першочергові потреби регіону покриті. Найближчими днями Кіровоградщина очікує додаткові поставки тест-систем і засобів індивідуального захисту для медиків. Йдеться про маски, респіратори та спеціальні комбінезони.

Отримані засоби індивідуального захисту будуть розподілені між госпітальними базами та екстреними бригадами «швидкої», які цілодобово чергують на випадок поширення епідемії. Наразі це перший транш і кількість поки невідома, але в ОДА заявляють, що першочергові потреби області покриті.

Раніше повідомлялося, що Кіровоградщина планує отримати 5800 експрес-тестів на COVID-19 і 1920 ПЛР-тестів для полімеразно-ланцюгової реакції, які є підтверджуючими.

Відзначимо, станом на 13:00 23 березня на Кіровоградщині не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію чи підозри на неї. На випадок епідемії в області розширили мережу госпітальних баз, до її складу ввійшли дев’ять медичних закладів регіону.

Читайте також: Запрацювала єдина база потреб медзакладів Кіровоградщини на випадок епідемії

Поширити:

Залишити коментар:

коментар