Третій полк та кропивницькі книгарні презентують проєкт на підтримку військових

У п’ятницю, 13 березня, 3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго презентує проєкт “Зброя особливого призначення”. У рамках проєкту з нагоди Дня добровольця стартують дві акції спрямовані на підтримку українського війська.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт полку.

Не вся зброя стріляє, але від того вона не менш ефективна. Книги – це зброя спеціального призначення. У них інший принцип роботи, проте ефективність їх застосування важко переоцінити.

313f696e1fde0b331031d208ea8ed34a.jpg

“Книги спеціального призначення” та “Книга для ветерана” – спільний проєкт 3-го полку, Книгарні “Є” та магазину “БУКИ”. Під час заходів відвідувачі книгарень зможуть долучитись до “озброєння спецпризначенців” літературою. Для цього необхідно придбати книгу з визначеного переліку. Кожна з них поповнить бібліотеку полку.

О 15:00 на площі імені Героїв Майдану на двох локаціях: з боку вулиць Віктора Чміленка навпроти книгарні “БУКИ” та Дворцової, поруч з Книгарнею “Є”. Під час презентації проекту бажаючі зможуть ознайомитися з військовою технікою, зразками сучасної зброї та представленої для участі в акціях літературою.

“Всі придбані книги, надійдуть до бібліотек військової частини в зоні проведення ООС та по місцю дислокації. Долучитись до участі в проекті може кожен. Взамін ви отримаєте цінний подарунок від бійців полку. Лише разом ми наближаємо спільну перемогу!

Акція є постійнодіючою, деталі можна довідатись у працівників книгарень”.

Нагадаємо, для пораненого героя АТО у Кропивницькому збирають гроші на благодійному розпродажі книг.

Читайте також: Для кропивницьких спецпризначенців у модульні системи переобладнали 24 морські контейнери

Поширити:

Залишити коментар:

коментар