Для пораненого героя АТО у Кропивницькому збирають гроші на благодійному розпродажі книг

Image by Marisa Sias from Pixabay

Постійна благодійна акція ”Купуй книгу – допоможи армії” триває у книгарні “Буки” в Кропивницькому. Зібрані цього разу гроші використають на придбання медичного обладнання для пораненого героя АТО Михайла Берега

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на UA: Кропивницький.

Координаторка громадської ініціативи ”Армія SOS Кропивницький” Оксана Червоная започаткувала акцію у 2015 році. Кожен охочий може принести чи придбати книги і, таким чином, допомогти українським військовим. Зараз, за її словами, у книгарні мають майже півтори тисячі примірників різноманітної літератури. Це художні книги, науково-популярні та дитяча література. Окрім книг, Оксана Червоная показала малюнки місцевої художниці Лани Хавроненко. Їх теж можна придбати в рамках благодійної акції.

”Найдорожча книга коштує сто гривень. А так – ціни від десяти гривень за книгу. Ціни дуже демократичні. Нам треба придбати вертикалізатор. Це нове для мене слово, але я в цій темі розібралася. Це медичне обладнання, з допомогою якого людина із пошкодженнями хребта може стояти і рухатися. Це багатофункціональний тренажер для нашого пораненого героя Михайла Берега”.

За словами Оксани Червоної, книги можна приносити і купувати в магазині “Буки”, який знаходиться навпроти площі Героїв Майдану.

Нагадаємо, молодь Новоукраїнки організувала збір грошей на лікування дітей у громаді.

Читайте також: “Добротвір” влаштує благодійний тур фільму “Соловей співає” на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар