У Кропивницькому перекриють дорогу у зв’язку з вшануванням Героїв Майдану

У четвер, 20 лютого, у Кропивницькому вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні. У зв’язку з цим у центрі міста буде тимчасово перекритий рух транспорту.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Вулиця Віктора Чміленка (на відрізку від вул. В’ячеслава Чорновола до Великої Перспективної) перекриють із 16.45 по 17.45. У цей час також діятимуть обмеження паркування автомобілів на цій ділянці.

О 16.00 на площі Героїв Майдану відбудеться загальноміський флешмоб вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

О 17.25 розпочнуться пам’ятні заходи біля меморіальної дошки Герою України Віктору Чміленку та на площі Героїв Майдану.

Нагадаємо, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, указом президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

У цей день вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили нашу країну назавжди. 107 Героїв Небесної Сотні віддали свої життя за краще майбутнє нашої країни. 45 з них загинули від куль саме 20 лютого 2014 року. Серед них – Герой Небесної Сотні з Кіровоградщини Віктор Чміленко.

Читайте також: Кропивницький спецпризначенець уперше зустрівся з доньками після п‘яти років полону

Поширити:

Залишити коментар:

коментар