Важливо

Кропивницький спецпризначенець уперше зустрівся з доньками після п‘яти років полону

© скріншот із відео

Кропивницький спецпризначенець Сергій Глондар, який п‘ять років пробув у полоні проросійських бойовиків, уперше зустрівся зі своєю молодшою донькою. Дівчинка народилася, коли він вже був полоненим.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, інформує Перша електронна газета.

Більше про зустріч військових з рідними дивіться у відео:

16 лютого 2015 року група, у якій були спецпризначенці Сергій Глондар і Олександр Коріньков, супроводжувала колону з пораненими і вбитими бійцями ЗСУ, яка рухалася через так звану «дорогу життя». Але сепаратисти не дотрималися обіцянки і влаштували засідку.

Тоді в результаті боїв у районі Дебальцевого загинули двоє спецпризначенців – 26-річний командир групи, капітан Юрій Бутусов і старший солдат Віталій Федитник, а також  військовий журналіст Дмитро Лабуткін. Єдиний із важко поранених, кому дивом вдалося вижити, – сержант Вадим Довгорук. Він був в одній бронемашині з командиром, втратив під час бою руку, але встиг відповзти. Через три дні Довгорука знайшли бойовики: його взяли в полон і доставили у госпіталь, де через обмороження сержантові ампутували ступні обох ніг.

Із групи Бутусова в той день у полон потрапили п’ятеро бійців 3-го полку: окрім Глоднара і Корінькова, у бойовиків також опинилися Віталій АлєксінОлексій Сазонов і Віталій Кравець. Сазонов і Кравець повернулися додому рівно через 50 днів – у квітні того ж року їх звільнили за допомогою волонтерів та ветеранів війни в Афганістані. Солдат Алєксін стверджує, що втік із полону.

Сергій Глондар і Олександр Коріньков пробули у полоні найдовше і повернулися у Кропивницький лише 14 лютого 2020-го. За цих п‘ять років у Глондаря народилася друга донька. Її полонений досі бачив лише на відео, які йому інколи давали подивитися тюремники. А Коріньков одружився незадовго перед відрядженням в АТО.

Нагадаємо, кропивницькому спецпризначенцю встановили високотехнологічний протез руки.

Читайте також: Історія подвигу кропивницького кіборга Вадима Довгорука 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар