Важливо

Мешканців Кіровоградщини запрошують у громадську раду при управлінні поліції

© pixabay.com

Представників громадськості запрошують взяти участь у роботі Інформаційно-дорадчої ради з питань поліцейської діяльності. Її створюють при ГУ поліції Кіровоградщини у рамках пілотного проєкту «Модель Головного управління Національної поліції».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт обласної поліції

Новий дорадчий орган в обласному главку створюється за підтримки стратегічних партнерів із Консультативної Місії Європейського союзу за прикладом упровадження європейської моделі співпраці з громадськістю Community Policing.

Його завдання: отримання представниками громадянського суспільства інформації про результати роботи поліції в загалом та за окремими аспектами діяльності, надання пропозицій з покращання роботи щодо поглиблення взаємодії з громадськістю, протидії злочинам та правопорушенням, підтримання правопорядку та посилення превентивних заходів.

Представники інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до складу робочої групи дорадчого органу, мають можливість ознайомитися з Положенням про Інформаційно-дорадчу раду з питань поліцейської діяльності на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, звернувшись за посиланням.

У подальшому необхідно до 16 лютого 2020 року надіслати на електронну адресу ГУНП в області: hromadske.rada12@gmail.com заяву на участь та перелік визначених Положенням відомостей та документів.

Довідкову інформацію також можна отримати звернувшись за номером телефону: 066-774-95-25, 066-423-01-60.

Інформаційно-дорадча рада з питань поліцейської діяльності розпочне свою роботу в березні 2020 року.

Нагадаємо, у Кропивницькому продовжується набір патрульних.

Читайте також: У Кропивницькому закрили покерний клуб для “обраних”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар